24.06.2024

Вітаємо!

Цього дня ділимося з Вами радісною новиною! Ми підписали меморандум з клінікою репродуктивного здоров’я ICSI Clinic https://icsi.clinic/!

Усі деталі благодійної програми висвітлимо трохи згодом, однак скажемо наперед, що життя деяких українських родин зможе засяяти новими відтінками щастя!

Разом до Перемоги світла над темрявою!


Illustration

01.06.2024

Illustration

Дитина, дитинство, Охматдит: що спільного між цими словами? Спільним є корінь: корінь добра, допомоги та щирих позитивних емоцій – все це діти відчувають, перебуваючи на лікуванні у стінах Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». 
Завітали привітати пацієнтів трьох відділень лікарні з Днем захисту дітей! Трапилося так, що порадували не тільки їх, а й себе, адже мали змогу зануритися у дитячі радощі, побачити щирі посмішки на обличчях малюків та дітей старшого віку, додати приємного у дні різних процедур та маніпуляцій, що так лякають більшість яснооких маленьких українців.
Сподіваємося, що змогли поліпшити життя цих діточок, трохи розрадивши їхнє перебування не вдома. Віримо, що дитинство має бути, не зважаючи ні на що, навіть у часи війни… Бажаємо дітям здоров’я та якомога більше приводів для радощів щодня!

28.03.2024

28 березня нами було проведено роздачу у Києві для новоприбулих ВПО з дітьми та ВПО-пенсіонерів, ВПО з вадами фізичного та ментального розвитку.
90 родин отримали продуктові набори, що нам надала БО «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні». І ми хочемо знову і знову дякувати Фундації за постійну підтримку продуктами харчування уразливих верств населення України!
Роздачі – це завжди про спілкування з людьми, що до нас приходять. У кожної роздачі є певний настрій. З впевненістю можемо сказати, що, незважаючи на війну та життя, що не є легким через інфляцію та постійний фоновий стрес, наші люди зберігають у собі людяність та душевне тепло, які ллються крізь очі, слова, дії… Принаймні це стосується більшості тих, кого ми зустрічали раніше та цього разу.
Водночас вже після роздачі ми знайшли продукти, що були забраковані кимось. Все було б добре, якби ті продукти нам просто повернули – ми б одразу ж віддали їх комусь з людей, хто дійсно потребує... Та ми розуміємо, що це є неприємною особливістю нашого часу та цілком «нормальним» для певних осіб, що беруть, тому що дають. У зв’язку з цим, по-людськи хочеться звернутися з проханням: «Не треба – не беріть, бо є ті, хто буквально ледве виживає, поки ви обираєте смачненьке!».
Дуже добре, що таких людей небагато і хочеться вірити, що ми дійсно єдині у своїй людяності!
Рухаємося далі, рухаємося разом до Перемоги! Дякуємо, БО «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні», що ви з нами!

06.02.2024

А життя триває, життя усюди – воно навколо нас, і кожна фраза «я вдома» звучить тепер по-особливому для нас, українців, бо дім там, де ми, а ми і є Україна! 
Не будемо говорити про погане, про те, що не дає розслабитися аж ніяк... Натомість скажемо, що, роблячи корисну справу, відчуваємо у собі силу побороти разом зло, що повстало проти нашої Батьківщини та нашого народу! 
Разом – незламні, тільки разом – переможемо!

31.01.2024

Продовжуємо опрацювання майже 10 тисяч заявок, які були прийняті восени позаторік. У реаліях, коли шукаєш натхнення та сили у своїй же роботі, отримувати фотозвіти від усміхнених людей – дітей – є чи не найбільшим рушієм та мотивацією для нас!
З радістю ділимося з вами посмішками наших заявників та хочемо відзначити свою щиросердну вдячність БО «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» та іншим нашим благодійникам, які не стоять осторонь долі українського народу у такі важкі для усіх часи!

29.12.2023

27 грудня 2023 року відвезли продуктові набори для осіб з інвалідністю та громадян похилого віку, які обслуговуються Комунальною установою Ворожбянської міської ради "Центр надання соціальних послуг". Таким чином ми вкотре об’єднали зусилля з БО "Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні", яка надала гуманітарні бокси, за що ми безмежно вдячні!
Соціальні працівники центру отримали продукти та передали їх упродовж 3 днів літнім людям, якими вони опікуються. 
Ми були раді допомогти найбільш уразливим жителям Ворожбянської громади, яка розташовується за 7 км до кордону з країною-агресором та часто страждає від ворожих обстрілів!
Це є щастям усвідомлювати, що навіть за таких умов люди там зберігають душевне тепло та прагнуть підтримувати один одного словом і ділом!

21.11.2023

Коли не все залежить від нас і запаси продуктів для гуманітарних посилок людям майже на нулі, відчуваємо себе безсилими через те, що опрацювання заявок затягується... А люди чекають, люди пишуть, питають, потребуючи завжди вчасної допомоги.
Тому ми були безмежно раді знову відчути підтримку БО «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні», яка так потрібна людям України зараз! 
Тож рухаємося далі завдяки спільним зусиллям та віримо, що День перемоги світла над темрявою стає все ближчим і невдовзі усі ми зможемо зітхнути з полегшенням!

21.09.2023

Рік тому ми відкрили форму для заповнення людьми, що потребують гуманітарної допомоги. Відкрили всього на 1 годину та, чесно кажучи, не очікували, що майже 10 тисяч людей залишать свої запити! Будучи невеликою ніким не фінансованою благодійною організацією, ми, тим не менш, з гордістю взялися до справи. Бачачи таку кількість потребуючих допомоги, ми зрозуміли, що рухаємося у правильному напрямку. Тож ми потроху опрацьовуємо ці заявки і за рік ми спромоглися надіслати допомогу 3 тисячам родин. Багато це чи мало, сказати складно: залишимо це на розсуд кожного. 
Відзначимо, що опрацювання цих заявок та відправлення гуманітарних боксів не єдине, чим ми займалися і займаємося протягом цього нелегкого часу для України та нашого народу. За той самий рік нами було відвезено понад 30 тонн продуктів харчування для населення прифронтових територій!
Уже осінь 2023 року, і ми розуміємо, що попереду опрацювання 7 тисяч минулорічних заявок, і це далеко не все. Тож ми у пошуках донорів та благодійників, що долучаться до спільної доброї справи гуманітарного фронту України та допоможуть наповнити кошики добра найнеобхіднішим. Нам потрібно борошно, каші, макарони, соняшникова олія, мʼясна та овочева консервація, чай/ кава, солодощі, гігієнічні засоби. 
Ваша підтримка - це все! Наша єдність - це шлях до Перемоги! Разом поборемо!

01.08.2023

Час невпинно рухається вперед, рухається до Дня перемоги над агресором! Ми віримо у це всім серцем та робимо, що у наших силах для підтримки населення України у ці важкі часи. Слова зайві, дії працюють. Раді допомагати!

19.06.2023

Від серця до серця – саме так можемо назвати те, що зараз відбувається між людьми України у гуманітарному колі. Одні люди, не знаючи особисто інших, допомагають їм, не маючи жодного зиску з цього!
Це так чудово, це підтримка всередині країни на рівні міжлюдських відносин! Цьому є маса підтверджень у нашому сьогоднішньому житті – це і допомога мешканцям затопленої терористами Херсонщини і допомога продуктами людям, що бідкаються усією Україною через війну та високі ціни на найнеобхідніше, базове для існування!

Інколи допомога приходить звідти, звідки ми навіть не чекали!
Та завжди, завжди ми усім серцем цінуємо внесок у спільну справу для сьогодення нашої держави!

Красно дякуємо добрим людям та окремо хочемо відзначити участь нашого друга Михайла, хто крокує разом з нами шляхом гуманності та піклується про душу України – її народ!

01.06.2023

У сьогоднішніх реаліях України, Днем захисту дітей має бути кожен день! Завдяки нашим славетним ЗСУ та усім, причетним до забезпечення безпекою людей (день у день вже більше року війни), ми живі 1 червня 2023 року! Ми можемо радіти життю, як діти, разом з дітьми!
Травень для Києва був буремним, ніч на 1 червня не стала виключенням: Московія знову тероризувала мирне населення ракетами, вкрала життя дитини…
Не зважаючи ні на що, сьогодні роздали 50 родинам ВПО з дітьми смаколики. Шоколадні вироби, молоко, йогурти, круасани – все, що може підсолодити життя, потрапило до рук матерів та татусів 150 дітей! Продукція ТМ «Молоко від фермера», «Nestle» та «Бурьонка» була з радістю передана нами!
Від усього серця, дякуємо добрим людям, що долучилися до цієї події! Віримо, що мирне життя невдовзі знову завирує усіма фарбами безпечного дитинства!

25.05.2023

Сьогодні для нас дуже світлий день! День, коли ми вкотре єдналися доброю справою з Фундацією «Дім Рональда МакДональда в Україні», однак уже з нагоди першої річниці їхньої благодійної програми «Продуктовий набір»! 
Скільки ж добрих людей та окремих теплих світів об’єднує волонтерська справа в Україні та по всьому світу! 205 тисяч продуктових наборів було передано українським родинам в Україні! 205 тисяч наборів підтримали людей у найтемніші часи українського сьогодення! 
Емоції переповнюють наші серця, емоції ллються через край! Це так символічно, що продуктовий набір Фундації став вкрай впізнаваним з весни 2022 року і викликає щасливу посмішку на обличчі від усвідомлення його значущості!
Ми безмежно вдячні бути однією з п’яти благодійних та громадських організацій України, що отримали відзнаку від Фундації «Дім Рональда МакДональда в Україні» за неоціненний внесок у реалізацію програми «Продуктовий набір»!
Віримо у силу єднання! Єднаймося й надалі!

23.05.2023

Усміхнене обличчя волонтера, якого не здолає втома, - ось що ми бачимо під час усіх етапів надання Вам гуманітарної допомоги. "Не час розслаблятися" - чуємо навколо і згодні з цим беззаперечно! Тож, рухаємося далі!
Крок за кроком до нашої спільної Перемоги!

Дякуємо Новій пошті та @novaposhta_humanitarian за допомогу людям! Разом наближаємо Перемогу!

01.05.2023

Любов до життя. Любов до людей. Любов до України. Любов до миру. Любов до усього живого. Любов переможе все!

З любов’ю у серці,
“P.F.C.U.” Charity

18.04.2023

Процес надання гуманітарної допомоги невпинно рухається уперед!
Ми вже наче одна команда з хлопцями Нової пошти: щоразу працюємо пліч-о-пліч. Вкотре дякуємо @novaposhta_humanitarian за підтримку наших цілей, за фактичну допомогу людям!
У нас все вийде, у нас вже все виходить! А як інакше, коли нас мотивує спільна справа заради теперішнього нашої України?
Далі буде!

13.04.2023

Продовжуємо відправляти продуктові посилки людям, що звернулися до нас по допомогу минулої осені. Цього разу хочемо відзначити колаборацію з БФ «Нова Юкрейн», який удруге долучається та підтримує наших заявників. Минулого разу БФ «Нова Юкрейн» надав продукти для Донецької області. Цього тижня завдяки цьому фонду ми мали що відправити 150 родинам Київської області! Дякуємо Вам, БФ «Нова Юкрейн»Ми – Україна, разом – єдина сильна Україна!

30.03.2023

Illustration
Illustration

Трішечки статистики:- більше 1700 посилок з гуманітарними наборами від моменту відкриття крайньої форми на отримання допомоги;- більше 400 посилок - тільки за цей місяць;- майже 100 з них - завдяки співпраці із @novaposhta_humanitarian
Це не просто цифри. За ними - родини українців, яким зараз найважче. Тільки об'єднуючи свої зусилля, ми можемо допомогти якомога більшій кількості людей.
Разом до Перемоги!

10.03.2023

Іванопілля та Деліївка, Костянтинівський район, Донецька область – невеличкі селища, що перебувають під постійними обстрілами російських ракет. День-у-день люди гублять своє житло, здоров’я, життя… Найближче місто – Костянтинівка, де так само небезпечно. І чим ближче до фронту, тим відчутніша війна. 
На жаль, це вже стало буденністю і люди Донбасу навіть не пригинаються, коли чутно вибухи, коли прилітає десь неподалік. Люди просто намагаються виживати у таких умовах, але дедалі стає тільки складніше. Життя наче зупинило свій хід у цьому регіоні. Однак очі народу Донбасу, як і раніше, горять, палають жагою йти далі, вистояти та перемогти!
10 березня 2023 року ми мали змогу побачити та відчути це під час роздачі продуктів харчування в Іванопіллі та Деліївці. Завдяки спільним зусиллям БО “P.F.C.U. Chаrity”, БО “Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні” https://www.facebook.com/rmhcukraine/ та ГО “ЧАС ДЛЯ НАС” https://www.facebook.com/bondarenko.mkмісцеві жителі отримали продуктові набори та кавові напої. БО БФ “Із янголом на плечі” https://www.facebook.com/angelfund.ua/ передала солодощі для дітей, а ГО “СВІТЛЯЧКИ БЛАГО” https://www.instagram.com/svitlyachkyblago/ надала свічки, окопні свічки та гігієнічні засоби для дорослих (у тому числі памперси для маломобільних та лежачих).
Та сама роздача не мала б місця, якби не наші безстрашні хлопці з “Захисника” https://www.instagram.com/zakhysnyk.ukrainy/. Вони відвезли усю надану продукцію до гарячої точки та роздали її людям, не зважаючи на те, що зовсім неподалік лунали звуки війни!
Такі поїздки допомагають нам побачити на власні очі обличчя війни та пам’ятати про те, що тут і зараз вирішується майбутнє нашої України! Щиро дякуємо усім причетним та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!
Все буде Україна!

28.02.2023

За останні два тижні, окрім планових відправлень допомоги людям, нам пощастило влаштувати дві роздачі продуктових наборів родинам ВПО, родинам з дітьми, іншим вразливим верствам населення у м. Києві. Це стало можливим завдяки підтримці, яку вже не вперше через нашу організацію надає людям БО «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» https://www.facebook.com/rmhcukraine. Близько 100 наборів отримали люди, які зареєструвалися раніше. Cухими сніданками для людей нам допоміг БФ «Крила надії» https://www.facebook.com/krylanadiyi.org.ua. 
Словами не передати весь спектр вдячності, що відчуваємо ми під час роздач, адже усі разом ми ширимо добро серед людей та відчуваємо силу єднання заради майбутнього України. Людям важливе піклування - так їм легше проходити через випробування війни.
Дякуємо, БО «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні»!  Дякуємо, БФ «Крила надії»!
Рухаємося далі з вірою у нашу спільну Перемогу!

28.02.2023

Illustration

Якщо раніше пошта була зручним інструментом для відправлення-отримання посилок, то під час війни, це значно більше. 
Це про можливість передати підтримку!
І @novaposhta_humanitarian робить це на найвищому рівні! 
Спільними зусиллями нам вдалося передати вже понад 3 тисячі продуктових наборів тим, хто зараз найбільше їх потребує!
Висловлюємо щиру подяку і сподівання на продовження співпраці!
Слава Україні!

22.02.2023

Серед наших буднів допомоги людям окремим болем відгукується Донеччина, населення якої страждає від постійних підступних обстрілів росії. Кожного разу, коли нам вдається допомогти нужденним людям, ми радіємо, як діти. Цього разу безмечно вдячні БФ «Nova Ukraine» (https://www.facebook.com/novaukraine.org), який надав продуктові набори для 150 родин з Донецької області.

Вже рік люди там живуть в умовах підвищеної небезпеки. Тільки наприкінці осені 2022 року мешканцям нарешті відновили газопостачання; проточна вода і у мирні часи подавалася населенню по годинах, у той час як наразі часто через пошкодження труб води просто немає. Багато крамниць не працюють, роботи у містах прифронтової зони вкрай мало, тому люди там фактично виживають. У таких умовах опинилося багато родин з дітьми, більшість пенсіонерів, чимало родин, на утриманні яких перебувають родичі похилого віку та родичі з вадами фізичного та психічного розвитку. 

Сподіваємося, що у найближчому майбутньому зможемо ще допомогти населенню Донеччини. Віримо, що БФ «Nova Ukraine» долучиться до нашої місії знов!

20.02.2023

Волонтерська праця та волонтерська ініціатива невпинно штовхають колесо допомоги людям України, які вже рік страждають від війни, підступно розв'язаної росією. 
ТМ «Етнічні м'ясники» https://instagram.com/ethnichni_myasnyky?igshid=YmMyMTA2M2Y= (ТОВ «ОХТИРКА М'ЯСОПРОДУКТ») підтримує волонтерський рух України, надаючи гарні м'ясні консерви за гарну ціну. 
Ми як волонтери пречудово знаємо, як наразі важко знайти м'ясну консервацію високої якості за розумну ціну. Для нас відповіддю є продукція ТМ «Етнічні м'ясники». Усім волонтерам та благодійникам можемо порекомендувати для придбання і подальшої допомоги людям дані м'ясні консерви!

16.02.2023

Сьогодні доставили мешканцям передмістя Харкова гуманітарну допомогу. Продуктові набори, вода та солодощі для дітей - все це вкрай необхідне людям, які не мають поблизу працюючих крамниць, людям, які жили у погребах і без води більше трьох місяців.
Організувати допомогу вдалося за сприяння БО "Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні", БО БФ ”Із янголом на плечі” та БО БФ ”Координаційний штаб волонтерів”
Дякуючи спільним зусиллям, добро дісталося ще більшого числа українців!

14.02.2023

Провели ще одну роздачу гуманітарної допомоги для родин ВПО з дітьми, які зараз проживають у Києві. Намагаємось робити це якомога частіше, коли дозволяють обставини, адже розуміємо, наскільки зараз важлива людям підтримка.
Безмежно вдячні БО "Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні" https://www.facebook.com/rmhcukraine/ за вагомий внесок! Вже втретє співпрацюємо з Фундацією. І завдяки цьому можемо допомогти ще більшій кількості людей.
Разом ми - сила ❤️

31.01.2023

Illustration
Illustration

Новий рік - старі партнери! Ми безмежно раді, що є стабільність та відчуття твердої опори під ногами українців, які тримаються попри все та завдяки допомозі благодійників та волонтерів!
Ініціатива @novaposhta_humanitarian вкотре посприяла надсиланню продуктових посилок людям. 
Дякуємо від усього серця!
Віримо, що далі тільки більше - більше допомоги для цивільного населення України!
Разом до Перемоги!

26.12.2022

Щодня ми збираємо, пакуємо, оформлюємо, відправляємо гуманітарні пакунки, аби підтримати людей, які цього потребують. І в цьому нам дуже допомагає партнерська програма "Нової пошти".
Тільки з крайньої подачі заявок ми відправили вже більше 1200 посилок, третину з яких безкоштовно, завдяки @novaposhta_humanitarian
Дуже вдячні, що у ці непрості часи є партнери, на яких можна покластися. 
Сподіваємося на продовження співпраці!
Все буде Україна!

05.12.2022

Illustration
Illustration

Маємо радісну новину: нещодавно отримали допомогу від @nestle для родин з дітьми, а отже зможемо відправити продуктові посилки із вкладенням смачного дитячого харчування від Нестле! 
Нестле дбає про Україну, піклуючись про її дітей, а як всі ми знаємо, діти – майбутнє нації!  
Від усього щирого серця дякуємо @nestle за надану допомогу! Окрему подяку висловлюємо Львівському благодійному фонду "Крила надії" в особі Наталії Ліпської та її команди!  
Разом крокуємо у світле майбутнє України! Разом – до Перемоги!

29.11.2022

Дев'ять місяців героїчної боротьби українського народу за свою незалежність, за свою ідентичність – це дев'ять місяців єдності України своїми людьми! 
Другий місяць поспіль ініціатива @novaposhta_humanitarian суттєво скорочує витрати БО «P.F.C.U. Charity» на доставку українцям гуманітарної допомоги.  
Низький уклін та щиросердне дякуємо Вам! Разом - сильніші, разом - непереможні!

28.11.2022

Illustration
Illustration

Щодня до нас надходять сотні запитів про допомогу від родин з дітьми, та ми намагаємося робити максимум, аби якось полегшити їм життя. 
Так, зробивши оголошення про пошуки хазяїв для не нової коляски, ми швидко знайшли молоде подружжя, якому вона вкрай була потрібна. 
Усміхнені обличчя батьків та усвідомлення того, що дитині тепер є у чому сидіти та лежати під час прогулянок вулицею, ще раз нагадали нам, що ми дійсно приносимо користь людям України! 
Наближаємо перемогу у серці країни, у той час як наші хлопці боронять землі нашої Батьківщини!

22.11.2022

Нещодавно змогли допомогти діткам, що ходять до Бібліотеки №115 м. Києва. Напередодні дізналися про потребу у піаніно, адже адміністрація бібліотеки шукала, як дітям можна відволікатися, не лише занурюючись в історії книжок, а й - у звуки музики. Завдяки щасливому випадку, у нас було піаніно, яке нам віддали наші друзі. 
Так ми поєднали добрі наміри різних людей задля дітей України!  
Раді допомагати абстрагуватися від війни та налаштовуватися на хвилю гармонії з собою!

31.10.2022

Щотижня відправляємо сотні посилок українцям, які потребують допомоги. Тому постійно співпрацюємо з "Новою поштою". Вдячні за їхню ініціативу @novaposhta_humanitarian, що дозволяє отримати знижку на благодійні посилки. Це дало нам змогу безкоштовно надіслати більше 100 посилок цього місяця.
Сподіваюємося на подальшу плідну співпрацю!
Україна єдина своїми людьми!

19.10.2022

Діти - майбутнє України, нашої з Вами Батьківщини. Прикро, що останнім часом діти проходять через такі тяжкі випробування. Зі свого боку, намагаємося додати позитивних емоцій найменшим українцям та їхнім родинам. 
Ще раз хочемо відзначити участь та подякувати за допомогу БО "Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні"! Завдяки фундації ми змогли надіслати посилки з найнеобхіднішими продуктами харчування чималій кількості людей, що звернулися по допомогу до нашої благодійної організації!
Разом - сильніші! Разом - до перемоги!
Все буде Україна!