25.05.2023

Сьогодні для нас дуже світлий день! День, коли ми вкотре єдналися доброю справою з Фундацією «Дім Рональда МакДональда в Україні», однак уже з нагоди першої річниці їхньої благодійної програми «Продуктовий набір»! 
Скільки ж добрих людей та окремих теплих світів об’єднує волонтерська справа в Україні та по всьому світу! 205 тисяч продуктових наборів було передано українським родинам в Україні! 205 тисяч наборів підтримали людей у найтемніші часи українського сьогодення! 
Емоції переповнюють наші серця, емоції ллються через край! Це так символічно, що продуктовий набір Фундації став вкрай впізнаваним з весни 2022 року і викликає щасливу посмішку на обличчі від усвідомлення його значущості!
Ми безмежно вдячні бути однією з п’яти благодійних та громадських організацій України, що отримали відзнаку від Фундації «Дім Рональда МакДональда в Україні» за неоціненний внесок у реалізацію програми «Продуктовий набір»!
Віримо у силу єднання! Єднаймося й надалі!

23.05.2023

Усміхнене обличчя волонтера, якого не здолає втома, - ось що ми бачимо під час усіх етапів надання Вам гуманітарної допомоги. "Не час розслаблятися" - чуємо навколо і згодні з цим беззаперечно! Тож, рухаємося далі!
Крок за кроком до нашої спільної Перемоги!

Дякуємо Новій пошті та @novaposhta_humanitarian за допомогу людям! Разом наближаємо Перемогу!

01.05.2023

Любов до життя. Любов до людей. Любов до України. Любов до миру. Любов до усього живого. Любов переможе все!

З любов’ю у серці,
“P.F.C.U.” Charity

18.04.2023

Процес надання гуманітарної допомоги невпинно рухається уперед!
Ми вже наче одна команда з хлопцями Нової пошти: щоразу працюємо пліч-о-пліч. Вкотре дякуємо @novaposhta_humanitarian за підтримку наших цілей, за фактичну допомогу людям!
У нас все вийде, у нас вже все виходить! А як інакше, коли нас мотивує спільна справа заради теперішнього нашої України?
Далі буде!

13.04.2023

Продовжуємо відправляти продуктові посилки людям, що звернулися до нас по допомогу минулої осені. Цього разу хочемо відзначити колаборацію з БФ «Нова Юкрейн», який удруге долучається та підтримує наших заявників. Минулого разу БФ «Нова Юкрейн» надав продукти для Донецької області. Цього тижня завдяки цьому фонду ми мали що відправити 150 родинам Київської області! Дякуємо Вам, БФ «Нова Юкрейн»Ми – Україна, разом – єдина сильна Україна!

30.03.2023

Illustration
Illustration

Трішечки статистики:- більше 1700 посилок з гуманітарними наборами від моменту відкриття крайньої форми на отримання допомоги;- більше 400 посилок - тільки за цей місяць;- майже 100 з них - завдяки співпраці із @novaposhta_humanitarian
Це не просто цифри. За ними - родини українців, яким зараз найважче. Тільки об'єднуючи свої зусилля, ми можемо допомогти якомога більшій кількості людей.
Разом до Перемоги!

10.03.2023

Іванопілля та Деліївка, Костянтинівський район, Донецька область – невеличкі селища, що перебувають під постійними обстрілами російських ракет. День-у-день люди гублять своє житло, здоров’я, життя… Найближче місто – Костянтинівка, де так само небезпечно. І чим ближче до фронту, тим відчутніша війна. 
На жаль, це вже стало буденністю і люди Донбасу навіть не пригинаються, коли чутно вибухи, коли прилітає десь неподалік. Люди просто намагаються виживати у таких умовах, але дедалі стає тільки складніше. Життя наче зупинило свій хід у цьому регіоні. Однак очі народу Донбасу, як і раніше, горять, палають жагою йти далі, вистояти та перемогти!
10 березня 2023 року ми мали змогу побачити та відчути це під час роздачі продуктів харчування в Іванопіллі та Деліївці. Завдяки спільним зусиллям БО “P.F.C.U. Chаrity”, БО “Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні” https://www.facebook.com/rmhcukraine/ та ГО “ЧАС ДЛЯ НАС” https://www.facebook.com/bondarenko.mkмісцеві жителі отримали продуктові набори та кавові напої. БО БФ “Із янголом на плечі” https://www.facebook.com/angelfund.ua/ передала солодощі для дітей, а ГО “СВІТЛЯЧКИ БЛАГО” https://www.instagram.com/svitlyachkyblago/ надала свічки, окопні свічки та гігієнічні засоби для дорослих (у тому числі памперси для маломобільних та лежачих).
Та сама роздача не мала б місця, якби не наші безстрашні хлопці з “Захисника” https://www.instagram.com/zakhysnyk.ukrainy/. Вони відвезли усю надану продукцію до гарячої точки та роздали її людям, не зважаючи на те, що зовсім неподалік лунали звуки війни!
Такі поїздки допомагають нам побачити на власні очі обличчя війни та пам’ятати про те, що тут і зараз вирішується майбутнє нашої України! Щиро дякуємо усім причетним та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!
Все буде Україна!

28.02.2023

За останні два тижні, окрім планових відправлень допомоги людям, нам пощастило влаштувати дві роздачі продуктових наборів родинам ВПО, родинам з дітьми, іншим вразливим верствам населення у м. Києві. Це стало можливим завдяки підтримці, яку вже не вперше через нашу організацію надає людям БО «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» https://www.facebook.com/rmhcukraine. Близько 100 наборів отримали люди, які зареєструвалися раніше. Cухими сніданками для людей нам допоміг БФ «Крила надії» https://www.facebook.com/krylanadiyi.org.ua. 
Словами не передати весь спектр вдячності, що відчуваємо ми під час роздач, адже усі разом ми ширимо добро серед людей та відчуваємо силу єднання заради майбутнього України. Людям важливе піклування - так їм легше проходити через випробування війни.
Дякуємо, БО «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні»!  Дякуємо, БФ «Крила надії»!
Рухаємося далі з вірою у нашу спільну Перемогу!

28.02.2023

Illustration

Якщо раніше пошта була зручним інструментом для відправлення-отримання посилок, то під час війни, це значно більше. 
Це про можливість передати підтримку!
І @novaposhta_humanitarian робить це на найвищому рівні! 
Спільними зусиллями нам вдалося передати вже понад 3 тисячі продуктових наборів тим, хто зараз найбільше їх потребує!
Висловлюємо щиру подяку і сподівання на продовження співпраці!
Слава Україні!

22.02.2023

Серед наших буднів допомоги людям окремим болем відгукується Донеччина, населення якої страждає від постійних підступних обстрілів росії. Кожного разу, коли нам вдається допомогти нужденним людям, ми радіємо, як діти. Цього разу безмечно вдячні БФ «Nova Ukraine» (https://www.facebook.com/novaukraine.org), який надав продуктові набори для 150 родин з Донецької області.

Вже рік люди там живуть в умовах підвищеної небезпеки. Тільки наприкінці осені 2022 року мешканцям нарешті відновили газопостачання; проточна вода і у мирні часи подавалася населенню по годинах, у той час як наразі часто через пошкодження труб води просто немає. Багато крамниць не працюють, роботи у містах прифронтової зони вкрай мало, тому люди там фактично виживають. У таких умовах опинилося багато родин з дітьми, більшість пенсіонерів, чимало родин, на утриманні яких перебувають родичі похилого віку та родичі з вадами фізичного та психічного розвитку. 

Сподіваємося, що у найближчому майбутньому зможемо ще допомогти населенню Донеччини. Віримо, що БФ «Nova Ukraine» долучиться до нашої місії знов!

20.02.2023

Волонтерська праця та волонтерська ініціатива невпинно штовхають колесо допомоги людям України, які вже рік страждають від війни, підступно розв'язаної росією. 
ТМ «Етнічні м'ясники» https://instagram.com/ethnichni_myasnyky?igshid=YmMyMTA2M2Y= (ТОВ «ОХТИРКА М'ЯСОПРОДУКТ») підтримує волонтерський рух України, надаючи гарні м'ясні консерви за гарну ціну. 
Ми як волонтери пречудово знаємо, як наразі важко знайти м'ясну консервацію високої якості за розумну ціну. Для нас відповіддю є продукція ТМ «Етнічні м'ясники». Усім волонтерам та благодійникам можемо порекомендувати для придбання і подальшої допомоги людям дані м'ясні консерви!

16.02.2023

Сьогодні доставили мешканцям передмістя Харкова гуманітарну допомогу. Продуктові набори, вода та солодощі для дітей - все це вкрай необхідне людям, які не мають поблизу працюючих крамниць, людям, які жили у погребах і без води більше трьох місяців.
Організувати допомогу вдалося за сприяння БО "Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні", БО БФ ”Із янголом на плечі” та БО БФ ”Координаційний штаб волонтерів”
Дякуючи спільним зусиллям, добро дісталося ще більшого числа українців!

14.02.2023

Провели ще одну роздачу гуманітарної допомоги для родин ВПО з дітьми, які зараз проживають у Києві. Намагаємось робити це якомога частіше, коли дозволяють обставини, адже розуміємо, наскільки зараз важлива людям підтримка.
Безмежно вдячні БО "Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні" https://www.facebook.com/rmhcukraine/ за вагомий внесок! Вже втретє співпрацюємо з Фундацією. І завдяки цьому можемо допомогти ще більшій кількості людей.
Разом ми - сила ❤️

31.01.2023

Illustration
Illustration

Новий рік - старі партнери! Ми безмежно раді, що є стабільність та відчуття твердої опори під ногами українців, які тримаються попри все та завдяки допомозі благодійників та волонтерів!
Ініціатива @novaposhta_humanitarian вкотре посприяла надсиланню продуктових посилок людям. 
Дякуємо від усього серця!
Віримо, що далі тільки більше - більше допомоги для цивільного населення України!
Разом до Перемоги!

26.12.2022

Щодня ми збираємо, пакуємо, оформлюємо, відправляємо гуманітарні пакунки, аби підтримати людей, які цього потребують. І в цьому нам дуже допомагає партнерська програма "Нової пошти".
Тільки з крайньої подачі заявок ми відправили вже більше 1200 посилок, третину з яких безкоштовно, завдяки @novaposhta_humanitarian
Дуже вдячні, що у ці непрості часи є партнери, на яких можна покластися. 
Сподіваємося на продовження співпраці!
Все буде Україна!

05.12.2022

Illustration
Illustration

Маємо радісну новину: нещодавно отримали допомогу від @nestle для родин з дітьми, а отже зможемо відправити продуктові посилки із вкладенням смачного дитячого харчування від Нестле! 
Нестле дбає про Україну, піклуючись про її дітей, а як всі ми знаємо, діти – майбутнє нації!  
Від усього щирого серця дякуємо @nestle за надану допомогу! Окрему подяку висловлюємо Львівському благодійному фонду "Крила надії" в особі Наталії Ліпської та її команди!  
Разом крокуємо у світле майбутнє України! Разом – до Перемоги!

29.11.2022

Дев'ять місяців героїчної боротьби українського народу за свою незалежність, за свою ідентичність – це дев'ять місяців єдності України своїми людьми! 
Другий місяць поспіль ініціатива @novaposhta_humanitarian суттєво скорочує витрати БО «P.F.C.U. Charity» на доставку українцям гуманітарної допомоги.  
Низький уклін та щиросердне дякуємо Вам! Разом - сильніші, разом - непереможні!

28.11.2022

Illustration
Illustration

Щодня до нас надходять сотні запитів про допомогу від родин з дітьми, та ми намагаємося робити максимум, аби якось полегшити їм життя. 
Так, зробивши оголошення про пошуки хазяїв для не нової коляски, ми швидко знайшли молоде подружжя, якому вона вкрай була потрібна. 
Усміхнені обличчя батьків та усвідомлення того, що дитині тепер є у чому сидіти та лежати під час прогулянок вулицею, ще раз нагадали нам, що ми дійсно приносимо користь людям України! 
Наближаємо перемогу у серці країни, у той час як наші хлопці боронять землі нашої Батьківщини!

22.11.2022

Нещодавно змогли допомогти діткам, що ходять до Бібліотеки №115 м. Києва. Напередодні дізналися про потребу у піаніно, адже адміністрація бібліотеки шукала, як дітям можна відволікатися, не лише занурюючись в історії книжок, а й - у звуки музики. Завдяки щасливому випадку, у нас було піаніно, яке нам віддали наші друзі. 
Так ми поєднали добрі наміри різних людей задля дітей України!  
Раді допомагати абстрагуватися від війни та налаштовуватися на хвилю гармонії з собою!

31.10.2022

Щотижня відправляємо сотні посилок українцям, які потребують допомоги. Тому постійно співпрацюємо з "Новою поштою". Вдячні за їхню ініціативу @novaposhta_humanitarian, що дозволяє отримати знижку на благодійні посилки. Це дало нам змогу безкоштовно надіслати більше 100 посилок цього місяця.
Сподіваюємося на подальшу плідну співпрацю!
Україна єдина своїми людьми!

19.10.2022

Діти - майбутнє України, нашої з Вами Батьківщини. Прикро, що останнім часом діти проходять через такі тяжкі випробування. Зі свого боку, намагаємося додати позитивних емоцій найменшим українцям та їхнім родинам. 
Ще раз хочемо відзначити участь та подякувати за допомогу БО "Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні"! Завдяки фундації ми змогли надіслати посилки з найнеобхіднішими продуктами харчування чималій кількості людей, що звернулися по допомогу до нашої благодійної організації!
Разом - сильніші! Разом - до перемоги!
Все буде Україна!

07.10.2022

Продовжуємо опрацьовувати заявки. Безмежно раді, що цього разу ми змогли привнести трошки радощів у життя 170 родин ВПО родин з дітьми, що наразі перебувають у Києві. Ця роздача продуктових наборів відбулася завдяки вагомому внеску БО "Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні", яка вже вдруге приходить на допомогу тим, хто звернувся до нашої організації!
Сердечно вдячні Вам, БО "Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні"! Разом ми робимо мир можливим у тилу, коли наші захисники боронять небо!
Все буде Україна!

29.09.2022

Illustration
Illustration

Минулої середи, 21 вересня 2022 року, ми відкрили форму для заповнення людьми, хто потребує допомогу продуктами харчування. Тоді ж прийняли майже 10 тисяч нових заявок, які щодня завзято опрацьовує наша команда! Потроху вже ворушимо процес відправок для Вас і ось перші 50 посилок найближчими днями порадують перших заявників! Для нас цифра у 10 000 - це свого роду виклик, та ми його приймаємо! Це - показник кількості людей, що чекає підтримки від нашої організації та ми її надамо!
З нами Україна! Ми - Україна!

09.09.2022

Слів буде замало, щоб описати наші почуття, коли ми отримуємо зворотний зв'язок від Вас! Це мотивує нас робити усе можливе, щоб негативний вплив війни був якомога менш відчутним для людей України! Дитячі посмішки, дитячі емоції, радість або ж полегшення батьків від отриманої допомоги зігрівають навіть тоді, коли ззовні вже підкрадається холодна осінь!
Віримо у силу єднання добрих людей! Тож далі буде тільки більше допомоги, більше добра!
Слава Україні!

31.08.2022

Таким був наш останній день літа, літа допомоги Вам!
Життя не стоїть на місці, нові реалії підштовхують нас уперед. Щодня отримуємо сотні запитів з проханням допомогти, у той час як ще активно виконуємо попередні заявки. Скажемо тільки одне - ми радіємо, як діти, коли бачимо результати своєї роботи та уявляємо Ваші усміхнені обличчя у момент отримання допомоги від нашої організації!
Водночас, на серці стає тепліше від усвідомлення того, наскільки усіх нас об'єднав виклик долі для нашої України!
Ще раз висловлюємо вдячність усім небайдужим людям, хто знаходить можливості навіть там, де, здавалося, їх немає!

26.08.2022

Сьогодні нам вдалося допомогти продуктами харчування родинам з дітьми у Києві. Дуже хочемо, щоб колесо допомоги й надалі крутилося, та робимо для цього максимум. Як завжди, раді бачити посмішки на обличчях людей, хто від нас іде не з пустими руками! 
Ще раз дякуємо усім благодійникам, хто доклав руку до надання гуманітарної допомоги для людей, які звернулися до нашої організації! Разом і тільки разом ми - сила!
Крокуємо до Перемоги тут і зараз! 
Все буде Україна!

19.08.2022

Illustration
Illustration


Сьогодні було чергове формування продуктових наборів для людей, що залишили запит на отримання допомоги від нашої благодійної організації. Щоразу радіємо, як діти, вкладаючи продукти у посилки для Вас, адже відчуваємо себе міні-чарівниками для людей України!
Дякуємо усім учасникам благодійної допомоги, завдяки яким ми можемо й надалі бути корисними! Низький Вам уклін!
Все буде Україна!

15-17.08.2022

Три дні поспіль, 15, 16 та 17 серпня, ми робили роздачу молочних продуктів та консервованого булгура, холодного чаю та солодких напоїв. У Києві є чимало родин ВПО з дітьми, хто щоденно потребує допомоги у вигляді продуктів харчування. Сподіваємося, що змогли допомогти спільними зусиллями разом з хлопцями з «Захисник України», «C1K», «Prof Fin Centre Ukraine», БО «United for Ukraine», мережею магазинів «Молоко від фермера» та добрими людьми, що від свого щирого серця надали нам молоко!
Хочемо залишити таку пам’ять у цифрах. За три дні ми роздали:
 300 упаковок йогурта з наповнювачем; 300 упаковок кефіра; 300 круасанів з начинкою; 3000 упаковок молока питного ультрапастеризованого 2,5% «Селянське 900 гр.»; 1056 упаковок булгура консервованого «ErFood» (200 гр.); 1200 упаковок газованого напою «Frucade» ( 0,5 л.); 800 упаковок холодного чаю «Bra Tee» (0,75 л.).
Віримо в Україну! Відчуваємо нашу силу в єдності! 
Далі буде!

12.08.2022

Після невеличкої паузи у формуванні посилок для Вас, раді, що продовжуємо це робити та бути корисними. 
Цього разу хочемо відзначити внесок торгової марки "Чумак" - саме завдяки цьому ми змогли доповнити посилки макаронною продукцією та дати змогу конвеєру продуктової допомоги працювати задля миру. 
Щиро вдячні Вам, ТМ "Чумак"
Сподіваємося, що і в подальшому Ви зможете докласти руку до допомоги людям України через нашу благодійну організацію!

28-29.07.2022

Два дні ми брали участь у роздачах продуктових наборів разом з БФ "United for Ukraine" та ДФТГ "Захисник України". 28 липня у селищі Фастівського району Київської області родини воїнів сил територіальної оборони отримали допомогу продуктами, а 29 липня люди похилого віку, що проживають у м. Борисполі, також відчули піклування про них від волонтерів.
Щасливі допомагати, щасливі бути корисиними нашому народу та захисникам України!
Слава Україні!

22.07.2022

Уже другий тиждень поспіль щодня ми займаємося відправленнями продуктових наборів для тих, хто подавав заявку на отримання такої допомоги. Це стало можливим завдяки ТМ "Аміна", БФ "United for Ukraine" та ТОВ "Сільпо Фуд"! Від усього серця дякуємо Вам!
Намагаємося бути корисними, також вкладаючи у посилки предмети індивідуальної гігієнічної потреби для наймолодших. 
За допомогу памперсами та дитячим харчуванням хочемо ще раз відзначити БФ "Координаційний штаб волонтерів" у м. Києві та ТМ "Nestle" відповідно. Дрібні гігієнічні засоби нам надала торгова мережа магазинів "Prostor". Безмежно вдячні Вам, друзі!
Дякуємо нашим благодійникам! 
Разом ми робимо людей щасливішими у ці часи випробовувань для України! 

12.07.2022

За участю ТОВ "Ашан Україна" ми влаштували міні-роздачу продуктових наборів у м. Києві. Таким чином 15 родин ВПО відчули підтримку від української мережі гупермаркетів. 
Дякуємо, командо ТОВ "Ашан Україна"Віримо, що наша взаємодія принесе ще більше радості людям!

08.07.2022

Сьогодні зробили ще одну добру справу спільно з благодійною організацією "БФ "Гудвіл". Хочемо подякувати волонтерам з Гудвіл, адже саме завдяки їм ми змогли надати допомогу продуктами 50 родинам України! 
Так, саме разом ми сильніші та вистоїмо обов'язково! 
Безмежно вдячні БФ "Гудвіл"
Ви - молодці!

05.07.2022

Хочемо відзначити чергову допомогу від ТОВ “Ашан Україна” - 15 продуктових наборів. Їх цього разу ми зможемо віддати 15 родинам ВПО, що перебувають у м.Києві. Наразі ж допомогу від нашого фонду отримали вже тисячі родин! 
Дуже сподіваємося, що разом з нашим партнером ТОВ “Ашан Україна” у майбутньому підтримаємо продуктами більшу кількість людей! Дякуємо! 
Все буде Україна!

01.07.2022

Напередодні отримали чергову допомогу від мережі магазинів «Prostor» - маємо вже змогу допомагати малюкам засобами по догляду. Ось так сьогодні порадували маму та хлопчика, які вимушено покинули свою домівку та переїхали до столиці. 
Дякуємо, Prostor, що продовжуєте підтримувати людей України! Разом ми – сила!

25-26.06.2022

25 та 26 червня наші хоробрі чоловіки з «ProfFinCentre Ukraine» та «C1K Crypto Finance Club» відвезли гуманітарну допомогу мешканцям Харкова та Харківської області!   
Дякуючи їхній хоробрості, люди, які щодня страждають від підступних обстрілів, отримали продукти харчування! Для більшості з них – це і є підтримка!  
Мешканці Північної Салтівки отримали більше 500 продуктових наборів, тоді як декілька тон продуктів (макарони, фрукти), а також медикаменти було доставлено у м. Лозову Харківської області.  
Очі людей говорять самі за себе! Це – біль! Це – відмова розуміти звірства російських окупантів! Це – тиха лють! Це - врешті-решт, віра у перемогу України! Це – подяка за турботу! 
Безмежно пишаємося підтримкою та допомогою наших безстрашних хлопців!  
Окремо відзначимо БФ «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні», ТМ «Аміна» та інших благодійників, які не залишилися осторонь та допомогли людям!  
Все буде Україна! 

20.06.2022

Благодійний фонд "Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні" став ще одним нашим партнером у наданні гуманітарної допомоги мешканцям України. 
Фонд з радістю передав нам продуктові набори для наших підопічних. Ці набори вже порадували не одну родину з дітками! 
Попереду - ще більше усмішок на обличчях мам та дітей від тепла, що через турботу дарує БФ "Фундація Дім Рональда Макдональда в Україні". 
Дякуємо Вам за допомогу!17.06.2022

Ми також отримали відчутну допомогу у вигляді борошна та макаронів від торгової марки "Аміна"
Щиро Вам вдячні за розуміння та підтримку українців! 
Хлопці самі перебувають у м. Миколаєві, який зазнає обстрілів російського агресора щодня. Вони, ризикуючи своїм життям, продовжують допомагати всім, хто потребує цього! 
Від усього серця, дякуємо Вам, компанія "Аміна"! Бережіть себе! Слава Україні!

14.06.2022

Лінія магазинів EVA надала нам у якості гуманітарної допомоги памперси та засоби для жіночої гігієни. 
Памперсами допоможемо малюкам Харківської області, засоби жіночої гігієни стануть у пригоді жінкам-захисницям України!
EVA, дякуємо та віримо, що у майбутньому Вашу підтримку відчує ще більша кількість мешканців України, які постраждали через російську військову агресію.

14.06.2022

Отримали гумдопомогу від ТМ "Nestle". Торгова марка "Nestle" дбає про харчування малюків, що залишилися в Україні. Цього разу ми передамо дитяче харчування матерям у Харківській області, яка знову страждає щодня через масовані обстріли з боку російських окупантів. 
Дякуємо, Nestle!   
Окрему подяку хочемо висловити Львівському благодійному фонду "Крила надії" в особі Наталії Ліпської та її команди! Ви нам дуже допомогли! 
Далі – лише більше: більше допомоги людям!

13.06.2022

Заїхали за гуманітарною допомогою до БФ "Координаційний штаб волонтерів" у Києві - хлопці та дівчата з надзвичайним натхненням та завзятістю допомагають мешканцям України з перших днів повномасштабного вторгнення агресора. Волонтери передали нам засоби гігієни та ліки переважно для дітей різного віку.
Попереду тісна співпраця на благо України у цей нелегкий час! Величезне вам спасибі!
Все буде Україна!

08.06.2022

Illustration


Сьогодні мережа магазинів "Молоко від фермера" надала нам 150 булок хліба, які ми одразу ж передали до Територіального центру соціального обслуговування Печерського району м.Києва.
Пенсіонери, люди з фізичними вадами та інші підопічні центру найближчим часом скуштують смачного домашнього хліба! 
Дякуємо! Все буде Україна!

03.06.2022

Сьогодні у Києві провели чергову роздачу гуманітарної допомоги для ВПО та пенсіонерів! Знаєте, після таких заходів почуття втоми перекривається емоціями радості, які ми бачимо в очах людей, які несподівано отримали допомогу та відчули небайдужість! 
А ще я вже якось писала притчу про віник, кожен окремий прут з якого зламати легко, а ось прутики у купі зламати набагато складніше! Так ось у сьогоднішній роздачі було багато учасників, а саме: вся команда нашого благодійного фонду "P.F.C.U.", благодійний фонд "Об'єднані для України", макаронна фабрика "Тая" , мережа магазинів "Молоко від фермера", мережа магазинів "Prostor" та просто круті люди! 
Сьогодні ми роздали допомогу більш ніж 300 сім'ям! Дякуємо всім і кожному, хто долучився до цієї події! Об'єднавши зусилля, ми зможемо і не таке! Усім бажаємо світу, доброти та тепла!

03.06.2022

Від усього серця дякуємо мережі магазинів "Молоко від фермера" та “Prostor” за участь у роздачі гуманітарної допомоги! 
"Молоко від фермера" - тепер серед українського бізнесу, що долучився до нашої благодійної місії для мешканців України, що потребують гуманітарної допомоги. Міні-запіканки, домашній хліб та консервація - те, що допомогло людям на мить відчути "присмак" затишку та турботи!
Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з думкою про наших людей та про перемогу України!

02.06.2022

Заїхали забрати чергову партію наданих нашим партнером ТОВ “Ашан Україна” продуктів для гуманітарної допомоги нужденним людям. Цього разу окрім власне продуктів ми отримали дитячі іграшки та інше. Також нам передали дитячий одяг, зібраний з власної ініціативи співробітницями “Ашан Либідська”Ми безмежно вдячні мережі гіпермаркетів “Ашан”! Завдяки Вашій участі ми не тільки відправимо продуктові кошики, а й допоможемо дітям з міста Гуляйполе, що у Запорізькій області.Любимо те, що робимо!

01.06.2022

Сьогодні 1 Червня - День захисту дітей. Цього року, мабуть, вперше ми настільки відчуваємо та усвідомлюємо важливість захисту дітей, захисту нашого майбутнього! Щасливі бути причетними до доброї справи, яка щодня допомагає усміхнутися дітям України у цей такий важкий час!
На сьогодні, ми допомагаємо багатодітним родинам та родинам, що мають піклуватися про свою малечу, не маючи засобів на існування. Ми радіємо, коли бачимо на фото усміхнені обличчя діточок, чиї батьки вже отримали від нас допомогу.

30.05.2022

Уже два дні (і це ще не все) БО “P.F.C.U.” займається розсилкою адресної допомоги - продуктових кошиків, кожен вагою більше 10 кг. Наразі, ми вже надіслали близько 1000 посилок! 
Дуже раді допомагати людям! Віримо, що це відчуває наша українська родина однодумців!

25.05.2022

Учора ввечері спільно з БФ Friends та київськими волонтерами провели роздачу продуктів у Києві на Софійській Борщагівці!

Понад 320 людей із Донецької, Луганської та Запорізької областей отримали продуктові набори! Дуже раді бути причетними до таких справ!

Люди, будьте добрішими та більш співчутливими один до одного!

17.05.2022

Красно дякуємо ТОВ “Ашан Україна” за співпрацю з нашим благодійним фондом та надану допомогу у вигляді продуктів харчування.  Продукти відсортовані і незабаром будуть відправлені тим сім'ям, які цього потребують.  Сподіваємося на плідну співпрацю і у майбутньому! Разом до перемоги! Слава Україні!