P.F.C.U. і I SUPPORT UKRAINE тепер разом!

Illustration

Ми благодійний фонд P.F.C.U. Charity Organization Ukraine, до війни вели роботу з надання допомоги медичним установам та центрам соціально-психологічної реабілітації.
Щодня, до нас за допомогою звертаються сотні сімей з дітьми, які вимагають елементарного – продуктів харчування, засобів гігієни, медикаментів. Усім їм ми намагаємось надавати допомогу. При цьому запитів сотні і потрібен час для того, щоб люди отримали відправлену для них “гуманітарку”.
P.F.C.U. Charity Organization Ukraine продовжує працювати над допомогою Україні та розширенням кола партнерів. Так, сьогодні між P.F.C.U. Charity Organization Ukraine та естонським благодійним фондом MTÜ “I SUPPORT UKRAINE” було підписано договір про співпрацю. 
MTÜ “I SUPPORT UKRAINE” за 70 днів діяльності зібрали понад 230 тисяч доларів на допомогу Україні.
MTÜ “I SUPPORT UKRAINE” також допомагають примусово депортованим на територію росії українцям дістатися країн ЄС, організовують для них готелі та хостели, допомагають з працевлаштуванням та консультують з юридичних питань. 
Команда MTÜ “I SUPPORT UKRAINE” бере участь у сортуванні заявок на отримання гуманітарної допомоги, які надходять до нашого благодійного фонду щодня, аби люди якнайшвидше змогли її отримати. Ми, в свою чергу, допомагаємо направляти гуманітарну допомогу до цивільних та військових, який курує MTÜ “I SUPPORT UKRAINE”.
Дякуємо нашому новому партнерові - MTÜ “I SUPPORT UKRAINE”!
Сподіваємося, що таке партнерство дозволить принести якнайбільше користі нужденним людям.
Слава Україні! Перемога буде за нами!
Сторінки ‘’I SUPPORT UKRAINE’’ у Facebook

Made with